Tere, olen Kätlin Madis...

Olen ettevõtja ja koolitaja.

Lisaks sellele töötan vaimse tervise nõustajana, kus olen spetsialiseerunud teemades: Läbipõlemine elu erinevates valdkondades. Mini-insult ja insuldi ennetus ning taastumine. Kriisinõustamine ja traumades kohanemine.

Mul on nende teemadega isiklikud kogemused ja erialased teadmised ning väljaõpe. Tean ja mõistan, millised on väljakutsed ja kuidas nendega paremini hakkama saada.

 

 Olen Põhja-Eesti Regionaalhaigla Patsiendinõukoja liige.

Eesti Insuldipatsientide Seltsi liige ja nende ametlik kogemusnõustaja. Insuldiseltsi teadus- ja arendustiimi liige.

Kogemusnõustajate koja liige ja nende ametlik kogemusnõustaja.

Kogemusnõustamine

Kogemusnõustamine on sinu ja minu vaheline koostöö. Kohtumise käigus arutleme sinu igapäevaelus ette tulnud raskuste üle. Olulisel kohal on sinu probleemsete olukordade lahtimõtestamine, võimalike põhjuste üle arutlemine, parimate võimalike lahenduste leidmine, sekkumisviiside valimine ning muutuste ellu rakendamise toetamine.

Kohtumise pikkus 60 minutit . Hind 45.-

Veebinõustamine

Veebikohtumised toimuvad eelneva registreerimise alusel Googel Meetis. Veebikohtumisel on oluline teada ja arvestada, et pead omama hea interneti ühendus. Kindlasti mõtle sellele, et sul oleks piisavalt privaatsust ja vaikust. Planeeri selleks vestluseks varakult, võta endale lähedale tass veega ja tunne ennast mugavalt. Kui oled kodus, palu pereliikmetelt privaatsust.

Kohtumise pikkus 60 minutit. Hind 45.-

Konsultatsioon

Kui sul on mõni küsimus ja tahaksid teada, kas ma võiksin olla sinu jaoks õige kogemusnõustaja, siis saame kohtuda konsultatsiooni vormis.  Sa võid mulle kirjutada aadressil – kirjuta@positiivsemelu.ee

Konsultatsioon 15 minutit. Hind 5.-

Grupinõustamine

Grupinõustamised minu ruumides või asutustes kohapeal. Võimalik ka veebiteel. Gruppide suurus alates 4 inimesest kuni 10 inimest.

Teemad kokkuleppel.

Kohtumise pikkus 90 minutit. Hind ühele inimesele 20.-

Kogemusettekanne

Seminarid / Koolitused. Tulen osalen teie seminaril ühe teemaga.

Teemad kokkuleppel.

Ettekande pikkus kuni 60 minuti. Hind 150.-

Koolitamine - Seminaril esinemine

Tulen heameelega teie üritusele.Teemad kokkuleppel.

Koolitustel kehtib päeva tasu 350.-

Kogemusnõustamine eestis...

Kogemusnõustamine on riiklik vaimse tervise teenus. Olen läbinud riiklik õppekava ja kuulun Kogemusnõustajate Koja liikmete hulka ning olen nende ametlik kogemusnõustaja.

Kogemusnõustaja tööeetika ja töö põhimõtted...

Kogemusnõustaja pakub sarnase kogemusega inimestele toetust, mõistmist elukriisidega toime tulla ja saab olla tugiisik tervise taastumisel. Kogemusnõustaja lähtub oma tegevuses oma teadmiste ja oskuste piiridest. Igal teenuse pakkujal on oma teemad milles ta on saanud riikliku õppekavaga väljaõppe ja läbinud enda taastumise, teinud eneseanalüüsi ja läbinud õppeperioodi praktikad. Kogemusnõustaja ei ole arst ega asenda teda.