Tere, mina olen Kätlin!

Olen viimased aastad keskendunud vaimse tervise teemadele ja olen selles valdkonnas ka nõustaja. Siin lehel tutvustan ennast, kui seminaride, koolituste ja ürituste korraldajana. Lisaks olen mentoriks inimestele, kes otsivad ideesid kuidas ise alustada oma ettevõtlusega või soovivad midagi ära teha. Minu moto on, mõtle suuremalt, nii, et see hirmutab sind ennast ka, see paneb tegutsema ning pingutama!

Vali mind oma ürituse korralduse tiimis, sest olen professionaal, kes suudab luua ja näha terviklahendusi. Mulle meeldib turundus ja suhtlemine, olles samal ajal avatud uutele lahendustele ja olen vastutustundlik.

Pean suureks väärtuseks oma aega ning lähtuvalt sellest soovin alati, et projektid, millega olen seotud oleks väärtust loovad ja tooks ellu uusi teadmisi ning kindlasti uusi tutvusi!

Ilutegijate infopäev, 5.aprill.2024

200

Piletit

8

Esinejat

9

Toetajat

Ilusektori üritused
Ilusektori seminare, koolitusi ja üritusi, korraldan koos Erika Bernjakov´ga

Mina ja Erika oleme iluvaldkonnaga seotud olnud enam kui 15 aastat. Oleme mõlemad veendunud, et iluteenuste pakkumine on midagi enamat, kui lihtsalt üks teenus, mida pakud oma klientidele.

Meie jaoks on oluline vaimse tervise hoidmine, hügieeni tagamine, õige teenuste hinnastamine, iseenda väärtustamine ja tuleb kursis hoida, millised on riigiasutuste ootused sellele valdkonnale.

Kui soovid korraldada head seminari või koolitust, kaasa meid oma tiimi! Anname ideesid mida rääkida ja võime ka ise esineda, teema koos ilusektori väärtuslikumaks tööandjaks!

Teeme koostööd...

Suhtlemisoskus: Kindlasti on minu tugevus see, et suudan hästi suhelda erinevate inimestega, olles ise alati sõbralik. Usun meeskonnatööd. Hea suhtlemisoskus on edu võti.

Kliendikesksus: Hea kuulajana panen kirja klientide soovid ja püüame koos analüüsida nende võimalikust. 

Projektijuhtimine: Seminaride, koolituste ja ürituste korraldamine nõuab minult head projektijuhtimist. Olen hea aja planeerija, ressursside haldaja ja tähtaegadest kinni pidaja.

Stressitaluvus: Hea korraldajana suudan jääda rahulikuks ka keerulistes olukordades ning proovin leida lahendusi probleemidele.

Tehniline oskus: Korraldajana tean, et ma ei suuda olla kursis kõigi tehnoloogiliste uuendustega, nagu helitehnika, valgustus ja videoprojektsioon, selleks teen koostööd oma valdkonna ekspertidega.

Detailide täpsus: Minu jaoks oluline tähelepanu pöörata detailidele. Kliendi ootused on olulised.

Koostöövõime: Ürituste korraldamine on meeskonnatöö. Oskan teha head koostööd erinevate inimestega ning jagada vastutust ja ülesandeid.

Loomingulisus ja Innovatsioon: Usun, et minus hea annus loomingulisust, suudan mõelda väljaspoole kasti, luues uusi ideesid ja leida innovaatilisi lahendusi. Ma ei karda proovida midagi uut ja erinevat. Minu elukogemus toetab mind, et luua unikaalseid ja meeldejäävaid sündmusi.

Minu teine töö...
Töötan vaimse tervise nõustajana.

Minu teemadeks on läbipõlemine erinevates valdkondades – tööl, kodus, suhetes või trennist. Meie igapäevast elu mõjutavad ärevus ja stress ning meil võib olla tervise muresid, mida ei julge jagada! Olen ise kogenud ja taastunud mini-insuldist ning tean, kui oluline on rääkida ja anda ruumi oma mõtetele! Sa ei ole üks! 

Regionaalhaigla patsiendinõukoja liige
Eesti Insuldipatsientide Selts

Teadus- ja arendustiimi liige

Kogemusnõustajate Koda

Olen koja liige ja ametlik kogemusnõustaja.

Vaimse tervise nõustaja

Minu teenused

Nõustamine on alati personaalne ja individuaalne kogemus.

Kohtumised kuni 60 min. Hind 45.-

Kogemusnõustamine

Kogemusnõustamine on sinu ja minu vaheline koostöö. Kohtumise käigus arutleme sinu igapäevaelus ette tulnud raskuste üle. Olulisel kohal on sinu probleemsete olukordade lahtimõtestamine, võimalike põhjuste üle arutlemine, parimate võimalike lahenduste leidmine, sekkumisviiside valimine ning muutuste ellu rakendamise toetamine.

Veebinõustamine

Veebikohtumised toimuvad eelneva registreerimise alusel Googel Meetis. Veebikohtumisel on oluline teada ja arvestada, et pead omama hea interneti ühendus. Kindlasti mõtle sellele, et sul oleks piisavalt privaatsust ja vaikust. Planeeri selleks vestluseks varakult, võta endale lähedale tass veega ja tunne ennast mugavalt. Kui oled kodus, palu pereliikmetelt privaatsust.

Konsultatsioon

Kui sul on mõni küsimus ja tahaksid teada, kas ma võiksin olla sinu jaoks õige nõustaja, siis saame suhelda esimesel korral konsultatsiooni vormis. Sa võid mulle kirjutada aadressil – info@naeratus.ee

Kogemusettekanne

Tulen heameelega esinema üritustele või seminaridele. Olen käinud koolides ja töökollektiivides rääkimas vaimse tervise teemadest. Olen läbi viinud grupinõustamisi ja vestlusi. Teemad kokkuleppel.